Sense Analog Glass Clock 4x2

Android için Haber Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.3 MB
  • Version 4.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Factory Widgets
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kullanışlı bir saat, tarih ve hava durumu uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kullanışlı bir saat, tarih ve hava durumu uygulaması.

Sense Analog Glass Clock 4x2 uygulaması ile artık akıllı cihazlarınızın ekranlarına donanım kazandırabilirsiniz. Bu uygulama size farklı boyut ve yazı tipleri ile saat ve tarih kullanımı sunuyor. Uygulamada birbirinden farklı ister dijital ister analog olarak 24 saatlik saat dilimini sunuyor. Takvim özelliği de oldukça yaratıcıdır. Mükemmel bir görsellikte hazırlanmıştır. Sadece bu kadar da değil. Bu uygulama ile hava durumu tahmin raporlarından da haberdar olabileceksiniz. Hava durumu raporları meteorolojinin en güncel hava durumu raporlarından faydalanılarak hazırlanır. Bu sebeple de son derece güvenilirdir.

Sense Analog Glass Clock 4x2 uygulaması ile cihazlarınızın ekranlarını daha renkli ve şık yapmanız mümkündür. Üstelik uygulamayı ekranınıza ister tek olarak koyabilir ister iseniz de ekranınızın arka plan resminin üzerine uygulayabilirsiniz. Bu mükemmel uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Sense Analog Glass Clock 4x2 indir